ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ у ТЗОШ № 25

1.Правила поведінки учнів у закладі базуються на законах України, постановахМіністерства освіти і науки України та органів місцевого самоврядування, Статутізакладу.

2. У випадку порушень Правил до учнів можуть бути вжиті такі стягнення:

- усне зауваження;

- запис зауваження в щоденник;

- виклик учня разом з батьками до закладу;

- відшкодування завданої учнем шкоди його батьками;

- перебування на внутрішкільному обліку.

3.Учень приходить до закладу за 10 – 15 хвилин до початку занять, чистий і охайний,у шкільній формі.При вході у заклад дотримується правил ввічливості і прямує до місця проведення уроку.

4.Забороняється приносити до закладу та на її територію з будь-якою метою івикористовувати будь-яким способом зброю, вибухові або вогнебезпечні предметиі речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газовібалончики.

5. Забороняється вживання непристойних виразів і жестів.

6. Не дозволяється без дозволу педагогів іти зі закладу і з її території в урочний час.

7.Уразі пропуску занять учень повинен пред’явити класному керівникудовідку від лікаря або записку від батьків (або особи, яка їх заміняє) про причинувідсутності. Пропускати без поважних причин забороняється.

8. Учень приносить необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоденник.Повинен дбайливо ставитися до підручників та зошитів. Приходить до закладу зпідготовленими домашніми завданнями з предметів згідно з розкладом уроків.

9. Учні повинні охайно вести щоденник і давати його вчителю без будь-якихзаперечень.

10. Учень має бути ввічливим у спілкуванні з учителями, працівниками закладу,батьками інших учнів, а також з учнями.

11. Учень проявляє повагу до старших, піклується про молодших. Учні йпедагоги звертаються один до одного шанобливо. Школярі поступаються дорогоюдорослим, старші школярі – молодшим, хлопчики – дівчаткам.

12. Поза закладом учні поводяться скрізь і всюди так, щоб не осоромити свою честь тагідність, не заплямувати добре ім’я закладу.

13. Учні повинні дбайливо ставитися до шкільного майна і речей, що належатьвчителям та іншим учням. Забороняється брати без дозволу чужі речі. Учнібережуть майно закладу, надають посильну допомогу в його ремонті, а у разіпошкодження батьки учня зобов’язані відшкодувати збитки.

14. Фізична конфронтація, залякування і знущання є неприпустимими формамиповедінки.

15. Учням забороняється використовувати мобільні телефони, планшети та інші електронні засоби під час освітнього процесу. Учителям – предметникам вилучати телефони,планшети та інші електронні засоби в разі цього порушення і передавати директору закладу, які будуть поверненні у присутності батьків.

Вкладення