Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. У Тернопільській ЗОШ №25 завершилася Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». Практичним психологом Джуган С.В. та вчителями закладу для підвищення обізнаності учасників освітнього процесу було організовано ряд інформаційно-просвітницьких та профілактичних заходів щодо запобігання насильству та експлуатації дітей в сім’ї та цифровому просторі, жорстокому поводженню з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав людини.

Зокрема учні початкової ланки переглянули відео про толерантне ставлення до інших людей.Також демонструвалися відеоролики щодо Конвенції ООН з прав дитини, стосовно профілактики насилля. Також проводилися години спілкування "Що таке насилля, Його форми. Як себе захистити", "Мій світ без насильства",профілактичні бесіди "Конфлікти в сім'ї та їх розв'язання". Відбулася виставка малюнків "Світ без насильства очима дітей". Пройшла загальношкільна акція в підтримку людей,які живуть з Віл/СНІДом "Червону стрічку носять не байдужі". Проведені бесіди, лекції "СНІД-загроза людства!".У початкових класах відбулася акція "Долонька толерантності".

Таким чином дані заходи сприяють вихованню в учнів людяності,відповідальності, любові до ближнього,поваги до гідності іншої людини,свідомого ставлення до своїх прав та обов'язків.

/Files/images/bulng/tijden_dobrochesn/IMG_4768.JPG
/Files/images/bulng/tijden_dobrochesn/IMG_4769.JPG
/Files/images/bulng/tijden_dobrochesn/IMG_4771.JPG
/Files/images/bulng/tijden_dobrochesn/IMG_4772.JPG