Акція "Миколай про тебе не забуде"

Цими вихідними, учні 8 та 10 класів, разом із класними керівниками Стадник Наталією Олегівною та Бицко Наталією Юріївною, відвідали "Дитячий будинок для дітей шкільного віку" (в рамках акції "Миколай про тебе не забуде").
Учні підготували цікаві ігри, завдання, а також невеличкі подарунки.
Щиро дякуємо директору закладу п. Володимиру Долинному за дозвіл відвідати діток, а також вихователю Надії Мирославівні та її вихованцям за теплу зустріч.
/Files/images/volonterska_robota/акція.jpg /Files/images/volonterska_robota/акція3.jpg /Files/images/volonterska_robota/акція2.jpg

Учнями 2 класу було зібрано солодощі для воїнів АТО. За свою роботу маленькі волонтери були нагороджені Подякою Логістичного центру допомоги воїнам АТО.

Микула Надійка та Лоботенко Мішель вибороли перше місце у конкурсі малюнка ‘’Напиши і ти солдатові листа’’, за що отримали нагороди та призи від мерії Тернополя.

Галереї "Волонтери"